Produktová 360° fotografie

Jedná se o pohyblivou fotografii, chcete-li animaci (můžete se setkat také s pojmenováním spin, 2D nebo 3D fotografie). Taková fotografie je složená z určitého počtu klasických snímků, které na sebe plynule navazují. Mezi jednotlivými snímky se divák může interaktivně posouvat vpřed a vzad nebo si pustit animaci celou. Předmět se na výsledné fotografii pohybuje nebo otáčí. Ve většině případů se používá pro znázornění produktů na internetových obchodech.

 

360° fotografie je pro diváka daleko lákavější, produkt si může podrobně prohlédnout, interaktivně si s ním otáčet a shlédnout detaily, které ho nejvíc zajímají. Podvědomě pak díky tomu vydrží na Vašich stránkách déle, jelikož má více informací a zbytečně neutíká ke konkurenci. Je prokázáno, že pokud je tento typ fotografie vhodně umístěný na Vašich stránkách, zvyšuje míru konverzí.
Často se setkávám s otázkou, zda není lepší natočit produktové video, 360° foto má proti videu výhodu právě v tom, že se v animaci divák může interaktivně vracet a zastavovat. Navíc 360ka obsahuje méně snímků proti videu, díky tomu mohou být daleko kvalitnější, ostřejší, detailnější a rychleji se načítat i při pomalejším internetovém připojení.

Nejlepším způsobem, jak cenu zjistit je kontaktovat mě s konkrétní poptávkou. 

Zvýšení prodeje: Lidé si myslí, že online nakupování je riskantní, protože nemohou fyzicky držet produkt. Ale díky 360° fotografii mohou vidět, jak bude produkt vypadat. To vede k většímu prodeji.

Zvýšené hodnocení Google: 360° fotografie je perfektní, pokud chcete být na vrcholu vyhledávání Google. Vzhledem k tomu, že Google vyžaduje vysoce kvalitní obrázky, je 360° focení dobré pro hodnocení webových stránek.

Zvýšená důvěra: 360° fotografie ukazuje, že dodáváte produkt, který slibujete. Zvyšuje to důvěru zákazníků a nakupují u vás opakovaně.

Potřebujete fotky produktů pro e-shop? Připravíme je hned tak, aby byly v  rozměru a rozlišení které potřebujete.

Reklamní fotografie (lifestyle foto)

Ceny produktové a lifestyle fotografie

KLASICKÁ PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

od 240,-/ks

LIFESTYLE FOTKA

Cena závisí na náročnosti prostředí a produkci.

Máte zájem o kvalitní produktové fotografie?
Napište nám a my Vás co nejdřívě kontaktujeme.

Fotograf Plzeň top page