Budoir – Glamour

Boudoir – Glamour fotografie jsou ideálním způsobem jak oslavit vaši ženskost a prokázat si lásku a respekt ke svému tělu. Fotografiemi v tomto stylu můžete přinést do vašeho života novou energii a sebevědomí.
Každá žena si zaslouží být zvýrazněna a cítit se krásně a svůdně.

Glamour 

Je doménou odvážnějších a vyzývavějších fotografií, zachycení sexappealu ženy a zvýraznění její krásy a svůdnosti na luxusně vypadající fotce. I výsledné fotografie bývají výraznější, každopádně mají vypadat vkusně, ne lacině.

Hlavní charakteristikou je zjednodušeně řečeno fakt, že modelka vypadá velice svůdně, sexy a hodně jí to sluší. Právě z tohoto důvodu je glamour styl využíván v reklamě i v modelingu, neboť kdo by odolal okouzlující sexy modelce prezentující produkt… Má tedy upotřebení v běžné portrétní fotografii bez odhalování se i pokud chce zákaznice odvážnější fotografie. Dříme-li ve Vás dračice, bude Vám tento styl zcela vyhovovat a ani nebudete vědět, že jej právě využíváme.

Boudoir

Focení ve stylu boudoir jsou velmi vkusné snímky, které ve Vás podtrhnou ženskost a smyslnost.

Boudoir je pro intimní portréty velice vděčný fotografický styl. Nabízí svůdné slušivé fotografie s luxusním vzhledem v něžné formě a stejně jako glamour oslavuje ženskou krásu a ženskost.

Boudoir v překladu znamená “dámský pokoj”, čímž naznačuje, že se fotí v ložnici, v obývacím pokoji nebo i v kuchyni a především ve spodním prádle, v županu, v noční košilce a podobně. 

Vždy je vše na vzájemné dohodě co ano a co ne a jak odvážná a odhalená chcete být.

5 – 6 fotografií od 4 000,-