Business portrét


Business portrét

Profesionální business portrét je důležitým krokem na cestě k úspěchu. Ukážete tím ostatním, co o vás skutečně stojí za to vědět. Bez slov, bez namáhání.

Vaše fotografie vypovídá o Vás – ať už se jedná o váš životopis, obchodní portrét, firemní focení, fotografie pro PR, webovou prezentaci nebo osobní a firemní profily.

Váš business portrét musí ukazovat pouze to nejlepší, protože právě on je Vaší vizitkou a pomáhá vám prolomit ledy a otevřít ty správné dveře, aby Vás lidé vnímali jako důvěryhodného a sympatického.

Profesní portrét

Nabízím vám profesionální podnikovou fotografii podle vašich potřeb a přání. V současné době se vizuální obsah stal klíčovým prvkem úspěšného podnikání. Je důležité představit svou firma a svoji osobnost tak, aby zaujala a zapůsobila na Vaše potenciální klienty.

Můžete si vybrat styl portrétu ze vzorů, které pro vás připravím, nebo mi můžete poslat své vlastní představy o portrétním stylu, kterým se přizpůsobím.

Zkušenosti mi umožní vytvořit portrét, který bude dokonale vystihovat vaši osobu a bude vhodný pro účely pro které byl focený.

Příjemná a klidná atmosféra se vždy odráží na dokonalé fotce, která bude osobní a přirozená.

FIREMNÍ FOCENÍ

Jste firma a potřebujete pro vaše zaměstnance korporátní portréty, rád pro Vás vytvořím profesionální fotografie. Tyto portréty mohou sloužit pro vaše webové stránky, vizitky, firemní karty a další marketingové a PR účely.

Fotografování business portrétů můžeme realizovat v našem ateliéru, u Vás ve firmě, nebo vybereme jiné vhodné prostředí.

Focení business fotografií může být náročné, ale s pečlivým plánováním a skutečně profesionálním přístupem můžeme vytvořit kvalitní fotografie, které dokonale reprezentují naše klienty.


Portréty se hodí pro následující účely:

  • životopis (CV)
  • osobní profil na Facebooku nebo Twitteru společnosti
  • profesní profil na LinkedIn
  • Webové stránky a prezentace
  • reklamní a PR účely
  • vizitky a firemní karty.

Fotografický make up je jiný než běžný make up. Pro maximální výsledek doporučuji využít služeb profesionální vizážistky. Rozhodnutí je na Vás, nicméně ze zkušenosti se zde nevyplatí šetřit.

Vizážistka může být v celém průběhu focení a pomáhá dohlížet na detaily, případně ladí další varianty líčení a účesu.