Business portrét

Business portrét

Profesionální business portrét je důležitým krokem na cestě k úspěchu. Ukážete tím ostatním, co o vás skutečně stojí za to vědět. Bez slov, bez namáhání.

Vaše fotografie vypovídá o Vás – ať už se jedná o váš životopis, obchodní portrét, firemní focení, fotografie pro PR, webovou prezentaci nebo osobní a firemní profily.

Váš business portrét musí ukazovat pouze to nejlepší, protože právě on je Vaší vizitkou a pomáhá vám prolomit ledy a otevřít ty správné dveře, aby Vás lidé vnímali jako důvěryhodného a sympatického.

Profesní portrét

Nabízím vám profesionální podnikovou fotografii podle vašich potřeb a přání. V současné době se vizuální obsah stal klíčovým prvkem úspěšného podnikání. Je důležité představit svou firma a svoji osobnost tak, aby zaujala a zapůsobila na Vaše potenciální klienty. Můžete si vybrat styl portrétu ze vzorů, které pro vás připravím, nebo mi můžete poslat své vlastní představy o portrétním stylu, kterým se přizpůsobím.

Zkušenosti mi umožní vytvořit portrét, který bude dokonale vystihovat vaši osobu a bude vhodný pro účely pro které byl focený.

Příjemná a klidná atmosféra se vždy odráží na dokonalé fotce, která bude osobní a přirozená.

Business portrét
podniková fotografie
business portrét
Profesní portrét
profesní portrét
portrét
portrét
Mužský portrét
Pánský portrét
Woman portrait
promo portrét

FIREMNÍ FOCENÍ

Jste firma a potřebujete pro vaše zaměstnance korporátní portréty, rád pro Vás vytvořím profesionální fotografie. Tyto portréty mohou sloužit pro vaše webové stránky, vizitky, firemní karty a další marketingové a PR účely.

Fotografování business portrétů můžeme realizovat v našem ateliéru, u Vás ve firmě, nebo vybereme jiné vhodné prostředí.

Focení business fotografií může být náročné, ale s pečlivým plánováním a skutečně profesionálním přístupem můžeme vytvořit kvalitní fotografie, které dokonale reprezentují naše klienty.

Portréty se hodí pro následující účely:

  • životopis (CV)
  • osobní profil na Facebooku nebo Twitteru společnosti
  • profesní profil na LinkedIn
  • Webové stránky a prezentace
  • reklamní a PR účely
  • vizitky a firemní karty.

Fotografický make up je jiný než běžný make up. Pro maximální výsledek doporučuji využít služeb profesionální vizážistky.

Vizážistka může být v celém průběhu focení a pomáhá dohlížet na detaily, případně ladí další varianty líčení a účesu.