Event a fotoreport

Fotoreport – Eventy

Cena je individuální, závislá na typu akce, stráveného času a požadovaného výstupu fotografií.

Fotoreport jako takový obsahuje snímky, kde je zachycena atmosféra eventu, jednotlivé důležité prvky, na kterých se samozřejmě lze předem dohodnout (např. logo firmy pořádající večírek) a tyto snímky pak najdou své využití v marketingu (náborová kampaň – spokojení zaměstnanci na firemním večírku).

Je rozdíl v postupech focení u menší skupiny lidí, kde se fotograf může věnovat jednotlivým účastníkům/skupinkám téměř individuálně a velkou akcí, jako je třeba koncert, kdy se více než publikum zachycuje interpret a celkový pohled na událost. Důležité je vždy zadání od zákazníka.

Party je podskupinou, kde se fotograf stává lovcem okamžiku. Jedná se většinou o méně nasvětlené prostory a rychlejší pohyby, proto je důležité umět si vybrat ten správný úhel ve správný čas.

Při fotografování reportáží se snažím komunikovat a získat jasný souhlas od lidí, které fotíme prostřednictvím přátelské interakce, využívání různých pozic a úsměvů, aby bylo focení pro všechny pohodovější a přátelské. Prioritou je respekt a vědomí, abychom nezachytili ani nesdíleli obsah, který by mohl být pro fotografované škodlivý nebo nepříjemný, bez ohledu na okolnosti kolem focení.

ČEZ Call centrum

Festival sportu 2019

Univerzální válečník 2018

Zahrada v misce – slavnostní otevření

Maturitní ples – Holýšov

Herpetologická konference 2020

Amigos 14. narozeniny

Slavnostní otevření hotelu

Fotoreport Buena Vista

ČEZ vánoční večírek

Hotel Continental – křest knihy Jany Poncarové