Portrétní fotografie

Portrétní fotografie je o individuálním přístupu, o zachycení Vaší osobnosti. Vzniká zde několik různých sérií fotografií, zcela odlišné a přitom stále vyprávějící jen o Vás.

Stylů portrétních fotografií existuje velké množství. Nejvíce je však portrét chápán jako fotografie zachycující horní polovinu těla se zaměřením na detail.

Jak se říká, oko je okno do duše a proto v hojném počtu těchto fotografií vidíme modela, který hledí přímo do objektivu. Dobrá portrétní fotografie ve vás pak dokáže vyvolat pocity, které model zrovna prožívá. Jedná se tedy o fotku, do které je vepsán příběh. 

Výstupem portrétního fotografování jsou vždy vyretušované fotografie v digitální podobě a po dohodě i tištěné fotografie v libovolném formátu.

Během focení se snažíme vytvořit co nejvíce zábavy, abyste si užili ten nejlepší zážitek. Specializuji se na různé styly fotografií, které přizpůsobím Vašim přání. Společně s vizážistkou vám pomůžeme s každou pózou a zajistíme, abyste se dobře cítili během celého průběhu focení. Výsledkem budou nádherné fotografie, které si budete moci uchovat na celý život.

S našimi profesionálními dovednostmi a technikami se vždy zaměřujeme na každý detail, aby každá fotografie byla dokonalá.

Profesionální fotografie jsou určeny nejen pro ženy, o čemž pojednáváme především, ale také pro muže, kteří si přejí zachytit důležité momenty svého života.

Pro ne zůstane soustředěná pozornost a nekompromisní kvalita zpracování každé fotografie, aby dokonale reprezentovala jejich podnikání či osobnost a byla zachována pro další generace.