Svatební fotograf Plzeň

Svatební fotograf a svatba. Jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života! A proto si zaslouží být správně zaznamenán.

Fotografie je pak to nejlepší médium. Taková fotka na krbové římse vám vždy připomene, jaký ten váš den D byl. V dřívějších dobách vdavek na Národním výboru nebyl moc prostor pro kreativitu a uplatnění různých fotografických postupů. Za to dnes nastal čas, kdy téměř každá svatba je originál a ruku v ruce s nimi i fotografie.

Nejedná se pouze o samotné navlečení prstýnku, ale o celý příběh, který se odehrává. Zvěčněná slzící babička třímající kapesník, dojatý tatínek se skleničkou sektu při slavnostním proslovu, družičky žmoulající nevěstinu vlečku…to jsou ty detaily, nad kterými se nejedenkrát pousmějete a tím se ve vzpomínkách vrátíte.

Základem pro zaznamenání vaší svatby je zdokumentování minimálně svatebního obřadu a portrétní a skupinové fotografie. Vždy však doporučuji začít svatbu již přípravami u nevěsty. Svatební den totiž nezačíná obřadem, protože v tu dobu je již svatba v plném proudu.

Dále pak zdokumentovat hostinu, sólo a samozřejmě i focení novomanželů ve vybraných lokalitách. Na ceně se tato celodenní verze téměř neprojeví. Ze zkušenosti již vím, že o tuto verzi má zájem 90 % zákazníků.

Pamatujte na to nejdůležitější a to je to, že Vaše svatební fotografie budou především takové, jaké si je uděláte Vy.

Cena od 6 900,-

Svatba a svatební fotografie

Focení svatby je pro mě mnohem více než jen suchý fotoreport. Je to umění zachytit příběh o vás obou, o vaší lásce plné emocí a o neopakovatelném dni, kterým procházíte. Každá svatba je unikátní, stejně jako životní příběh každého páru, a já se snažím tuto jedinečnost zachytit reportážním stylem. Díky tomu vznikají fotografie, které zachycují nejen kouzlo přítomného okamžiku, ale také dotvářejí celkový příběh vašeho dne.

Vím, že svatební den má pro vás oba mimořádný význam a proto k němu přistupuji s maximálním respektem. Při fotografování se snažím vytvořit atmosféru, v níž se budete cítit přirozeně a pohodlně. Tak vznikají fotografie, které jsou nejen krásné, ale také emotivní a uchovávají jedinečné vzpomínky na váš velký den.

A až budou vaše děti nebo vnoučata procházet albem s fotografiemi vaší svatby, budou se moci vrátit k tomuto jedinečnému dnu a prožít ho s vámi znovu a znovu. S těmito vzpomínkami na vaši svatbu se budete moci každý rok vracet k oslavě vaší lásky a stát se pro vás a vaše blízké inspirací.