Svatební fotograf Plzeň

Svatba, jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života! A proto si zaslouží být správně zaznamenán. Fotografie je pak to nejlepší médium. Taková fotka na krbové římse vám vždy připomene, jaký ten váš den D byl. V dřívějších dobách vdavek na Národním výboru nebyl moc prostor pro kreativitu a uplatnění různých fotografických postupů. Za to dnes nastal čas, kdy téměř každá svatba je originál a ruku v ruce s nimi i fotografie.

Nejedná se pouze o samotné navlečení prstýnku, ale o celý příběh, který se odehrává. Zvěčněná slzící babička třímající kapesník, dojatý tatínek se skleničkou sektu při slavnostním proslovu, družičky žmoulající nevěstinu vlečku…to jsou ty detaily, nad kterými se nejedenkrát pousmějete a tím se ve vzpomínkách vrátíte. 

Základem pro zaznamenání vaší svatby je zdokumentování minimálně svatebního obřadu a portrétní a skupinové fotografie. Vždy však doporučuji začít svatbu již přípravami u nevěsty. Svatební den totiž nezačíná obřadem, protože v tu dobu je již svatba v plném proudu. Dále pak zdokumentovat hostinu, sólo a samozřejmě i focení novomanželů ve vybraných lokalitách. Na ceně se tato celodenní verze téměř neprojeví. Ze zkušenosti již vím, že o tuto verzi má zájem 90 % zákazníků.

Pamatujte na to nejdůležitější a to je to, že Vaše svatební fotografie budou především takové, jaké si je uděláte Vy.

Cena od 6 900,-