Těhotenské focení

Těhotenské focení je bezesporu krásnou vzpomínkou. Kdy jindy chce žena vystavovat na odiv své rostoucí bříško než v těhotenství.

Stylů, jak takové snímky naaranžovat je velké množství. Již není jen jeden trend, kdy se ženy přikláněly ke světlým fotografiím evokujícím něžnost. I těhotenská fotka může být vtipná, záhadná až mystická, spojená s vašimi zájmy nebo dalšími milovanými osobami. Nebo vše dohromady.

Záleží jen na vás, vaši fantazii a pocitech, které se následně ve snímcích odrážejí.

4 – 5ks finálně upravených fotografií 2 400,-

Láskyplné období, které ale někdy dá dost zabrat. 9 měsíců nejen těšení se na nového človíčka. Představa o tom, jaký asi bude mít nosánek, barvu vlásků, kolik asi bude mí faldíků na ručičce a hlavně, jestli vše bude v pořádku.

Ranní nevolnosti vykoupené objevením toho nejhezčího kočárku. Vybavení pokojíčku. Modrá, růžová, zelená, žlutá… Nákupy chůviček a dalších téměř nepostradatelných věcí.

To všechno je potřeba zvládnout k tomu, aby na svět mohl přijít milovaný drobeček. A mezi tím vším si chvilku oddychnout a podívat se sama na sebe pomocí fotografií, které vám to všechno připomenou, až své miminko za pár dní budete držet v náruči.

Uchovejte si své vzpomínky na jedinečné okamžiky plné očekávání. Tyto chvíle se mohou stát důležitou součástí naší minulosti, kterou si budete rádi připomínat v budoucnosti. Těhotenské fotografie by určitě neměly chybět ve vašem rodinném albu, ať čekáte první miminko nebo už dalšího potomka.